ЗНО




Документи, що необхідні для вступу в 2019 році

У 2019 році вступники, які вступають до закладів освіти на основі повної загальної середньої освіти (ПЗСО) за денною та заочною формами навчання подають заяви тільки в електронній формі, окрім осіб зазначених у п.п. 1 розділ VI Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти.
Вступники можуть подати до семи заяв на місця державного та регіонального замовлення не більше ніж з чотирьох спеціальностей. Подання заяв на конкурсні пропозиції для участі в конкурсі на місця за кошти фізичних або юридичних осіб не обмежується.
Заява в електронній формі подається вступником шляхом заповнення електронної форми в режимі он-лайн на сайті http://ez.osvitavsim.org.ua (реєстрація електронних кабінетів вступників на сайті почнеться 1 липня 2019 року).

Подання заяви в електронній формі

Під час подання електронної заяви вступник зазначає такі дані та завантажує наступні документи:
  • зазначає адресу електронної пошти, до якої має доступ;
  • зазначає номер, пін-код та рік отримання сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
  • зазначає серію та номер атестата про повну загальну середню освіту;
  • зазначає середній бал додатка до вказаного атестата, обчислений за 12-бальною шкалою;
  • зазначає номери телефонів (домашній та/або мобільний) для можливості оперативного зв’язку;
  • завантажує скановану копію (фотокопію) додатка до документа про повну загальну середню освіту
  • завантажує скановану копію (фотокопію) кольорової фотокартки розміром 3 х 4 см, що буде подаватись до вищого навчального закладу.
  • якщо вступник претендує на врахування у конкурсному балі сільського коефіцієнта, — довідку про реєстрацію місця проживання особи (додаток 13 до Правил реєстрації місця проживання).
У випадку подання заяви в електронній формі оригінали документів подаються вступником лише один раз під час виконання вимог до зарахування (у випадку, якщо вступник рекомендований до зарахування до вищого навчального закладу).
Під час виконання вимог до зарахування вступник зобов’язаний подати особисто наступні документи (копії документів без пред’явлення оригіналів не приймаються):
  • копію документа, що посвідчує особу;
  • оригінал документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та додаток до нього;
  • копію військово-облікового документа для військовозобов’язаних (крім випадків, передбачених законодавством);
  • сертифікат (сертифікати) зовнішнього незалежного оцінювання;
  • чотири кольорові фотокартки розміром 3х4 см.
  • інші документи, якщо це передбачено правилами прийому вищого навчального закладу.

Подання заяви в паперовій формі

Заява в паперовій формі подається вступником особисто до приймальної комісії вищого навчального закладу.
Під час подання заяви в паперовій формі вступник пред’являє особисто оригінали:
  • документа, що посвідчує особу;
  • військово-облікового документа для військовозобов’язаних (крім випадків, передбачених законодавством);
  • документа державного зразка про раніше здобутий освітній ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень), на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього;
  • сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти);
  • документів, які підтверджують право вступника на зарахування за співбесідою, на участь у конкурсі за результатами вступних іспитів та/або квотою-1, квотою-2 або квотою-3 на основі повної загальної середньої освіти
У разі відсутності з об’єктивних причин документа про здобутий освітній ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень) може подаватись довідка державного підприємства «Інфоресурс» про його здобуття, у тому числі без подання додатка до документа про здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень.
До заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає:
  • копію документа, що посвідчує особу;
  • копію військово-облікового документа — для військовозобов’язаних (крім випадків, передбачених законодавством);
  • копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і копію додатка до нього;
  • копію сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти);
  • чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см.
Заклади вищої освіти у своїх правилах прийому встановлюють перелік документів (у тому числі додаткових), необхідних для вступу, якщо це викликано особливостями вступу на певну спеціальність чи конкурсну пропозицію.
Усі копії документів засвідчує за оригіналами приймальна (відбіркова) комісія закладу вищої освіти, до якого вони подаються. Копії документа, що посвідчує особу, військового квитка (посвідчення про приписку) не підлягають засвідченню. Копії документів без пред’явлення оригіналів не приймаються.
Оригінали документів при участі в конкурсі подаються вступником лише один раз під час виконання вимог до зарахування (у випадку, якщо вступник рекомендований до зарахування до вищого навчального закладу).
Вступники, які проходять творчі конкурси, допускаються до участі в них за наявності оригіналу документа, що посвідчує особу, та сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання.

У цьому матеріалі наведено мінімальний перелік документів. Уточнений перелік документів ви можете переглянути в умовах прийому до певного вищого навчального закладу або дізнатись, зателефонувавши до його приймальної комісії.


Світлина від Дніпропетровський РЦОЯО.

Програма ЗНО-2019 з історії України 



Світлина від Київський регіональний центр оцінювання якості освіти.



ЗНО 2019
У 2019 році ЗНО пройде з 20 травня до 12 липня
Наказом Міністерства освіти і науки України від 22 серпня № 931 врегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.
Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з одинадцяти навчальних предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.
Випускникам старшої школи закладів загальної середньої освіти 2019 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації. Ці учасники мають обов’язково скласти:
– українську мову і літературу;
– математику або історію України (на вибір учасника);
– ще один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).
У 2019 році випускники закладів загальної середньої освіти, які бажають, щоб результат зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови їм було зараховано як оцінку за державну підсумкову атестацію, і вивчають цю мову на стандартному або академічному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань академічного рівня. Випускники, які вивчають іноземну мову на профільному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань академічного й профільного рівнів.
Варто наголосити, що 2019 року зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, а також математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття) (на вибір) проходитимуть учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які 2019 року завершать здобуття повної загальної середньої освіти. Таким учасникам результати тестування буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти.
ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ЗНО – 2019
МАТЕМАТИКА – 21 травня
УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА – 23 травня
ІСПАНСЬКА МОВА – 27 травня
НІМЕЦЬКА МОВА – 27 травня
ФРАНЦУЗЬКА МОВА – 27 травня
АНГЛІЙСЬКА МОВА – 28 травня
ФІЗИКА – 30 травня
ІСТОРІЯ УКРАЇНИ – 04 червня
БІОЛОГІЯ – 06 червня
ГЕОГРАФІЯ – 11 червня

ХІМІЯ – 13 червня


ЗНО 2016

Немає коментарів:

Дописати коментар